0225 Onder 19 competitie (najaar)

Competitie stand

Team WG W G V DV DT DS Pnt Vorm
1 Be Fair JO19-1 11 7 4 0 46 20 26 25 d d w w w
2 ARC JO19-2 10 8 1 1 42 24 18 25 w w w d l
3 Schoonhoven JO19-1 9 7 1 1 35 9 26 22 w w d w w
4 Rohda '76 JO19-1 11 7 1 3 30 19 11 22 w d w w w
5 Woerden JO19-1 10 6 1 3 29 23 6 19 w w w w l
6 Jodan Boys JO19-2 11 5 1 5 31 26 5 16 l l l w w
7 sv Donk JO19-1 10 5 0 5 31 29 2 15 w l w l l
8 FC Oudewater JO19-1 11 4 1 6 23 21 2 13 w w l l l
9 Nieuwkoop JO19-1 11 3 1 7 11 25 -14 10 w d l l w
10 Groeneweg JO19-1 10 3 0 7 19 35 -16 9 l l l l w
11 CVC Reeuwijk JO19-1 11 1 1 9 10 41 -31 4 l l l l l
12 Alphense Boys JO19-2 11 1 0 10 16 51 -35 3 l l w l l

Wedstrijden

Recente wedstrijden (6 wedstrijden)

FCO FC Oudewater JO19-1
1 - 2
9/12/17
NIE Nieuwkoop JO19-1 1 - 2
WOE Woerden JO19-1
3 - 4
9/12/17
JOD Jodan Boys JO19-2 3 - 4
ALP Alphense Boys JO19-2
2 - 5
9/12/17
BEF Be Fair JO19-1 2 - 5
CVC CVC Reeuwijk JO19-1
0 - 4
9/12/17
ROH Rohda '76 JO19-1 0 - 4
ARC ARC JO19-2
-
16/12/17
SCH Schoonhoven JO19-1 -
DON sv Donk JO19-1
6 - 1
20/12/17
GRO Groeneweg JO19-1 6 - 1

Ronde 1 (6 wedstrijden)

ARC ARC JO19-2
3 - 0
23/9/17
NIE Nieuwkoop JO19-1 3 - 0
ALP Alphense Boys JO19-2
2 - 8
23/9/17
JOD Jodan Boys JO19-2 2 - 8
FCO FC Oudewater JO19-1
1 - 1
23/9/17
WOE Woerden JO19-1 1 - 1
ROH Rohda '76 JO19-1
1 - 4
23/9/17
BEF Be Fair JO19-1 1 - 4
DON sv Donk JO19-1
4 - 2
23/9/17
CVC CVC Reeuwijk JO19-1 4 - 2
GRO Groeneweg JO19-1
2 - 4
23/9/17
SCH Schoonhoven JO19-1 2 - 4

Ronde 2 (6 wedstrijden)

NIE Nieuwkoop JO19-1
1 - 4
30/9/17
GRO Groeneweg JO19-1 1 - 4
SCH Schoonhoven JO19-1
2 - 3
30/9/17
ROH Rohda '76 JO19-1 2 - 3
WOE Woerden JO19-1
3 - 2
30/9/17
DON sv Donk JO19-1 3 - 2
JOD Jodan Boys JO19-2
3 - 4
30/9/17
ARC ARC JO19-2 3 - 4
CVC CVC Reeuwijk JO19-1
3 - 1
30/9/17
ALP Alphense Boys JO19-2 3 - 1
BEF Be Fair JO19-1
3 - 2
16/12/17
FCO FC Oudewater JO19-1 3 - 2

Ronde 3 (6 wedstrijden)

ARC ARC JO19-2
6 - 2
7/10/17
WOE Woerden JO19-1 6 - 2
ROH Rohda '76 JO19-1
3 - 2
7/10/17
FCO FC Oudewater JO19-1 3 - 2
SCH Schoonhoven JO19-1
4 - 0
7/10/17
NIE Nieuwkoop JO19-1 4 - 0
DON sv Donk JO19-1
7 - 1
7/10/17
ALP Alphense Boys JO19-2 7 - 1
BEF Be Fair JO19-1
1 - 1
7/10/17
JOD Jodan Boys JO19-2 1 - 1
GRO Groeneweg JO19-1
5 - 1
7/10/17
CVC CVC Reeuwijk JO19-1 5 - 1

Ronde 4 (6 wedstrijden)

ALP Alphense Boys JO19-2
3 - 6
14/10/17
ARC ARC JO19-2 3 - 6
FCO FC Oudewater JO19-1
2 - 4
14/10/17
DON sv Donk JO19-1 2 - 4
WOE Woerden JO19-1
3 - 2
14/10/17
ROH Rohda '76 JO19-1 3 - 2
JOD Jodan Boys JO19-2
4 - 1
14/10/17
GRO Groeneweg JO19-1 4 - 1
CVC CVC Reeuwijk JO19-1
0 - 4
14/10/17
SCH Schoonhoven JO19-1 0 - 4
NIE Nieuwkoop JO19-1
1 - 4
14/10/17
BEF Be Fair JO19-1 1 - 4

Ronde 5 (6 wedstrijden)

ARC ARC JO19-2
4 - 3
28/10/17
DON sv Donk JO19-1 4 - 3
NIE Nieuwkoop JO19-1
2 - 0
28/10/17
CVC CVC Reeuwijk JO19-1 2 - 0
SCH Schoonhoven JO19-1
6 - 0
28/10/17
JOD Jodan Boys JO19-2 6 - 0
BEF Be Fair JO19-1
4 - 1
28/10/17
WOE Woerden JO19-1 4 - 1
ROH Rohda '76 JO19-1
4 - 0
28/10/17
ALP Alphense Boys JO19-2 4 - 0
GRO Groeneweg JO19-1
0 - 4
28/10/17
FCO FC Oudewater JO19-1 0 - 4

Ronde 6 (12 wedstrijden)

WOE Woerden JO19-1
3 - 1
4/11/17
GRO Groeneweg JO19-1 3 - 1
CVC CVC Reeuwijk JO19-1
2 - 2
4/11/17
BEF Be Fair JO19-1 2 - 2
JOD Jodan Boys JO19-2
1 - 0
4/11/17
NIE Nieuwkoop JO19-1 1 - 0
DON sv Donk JO19-1
3 - 0
4/11/17
ROH Rohda '76 JO19-1 3 - 0
ALP Alphense Boys JO19-2
0 - 4
4/11/17
SCH Schoonhoven JO19-1 0 - 4
FCO FC Oudewater JO19-1
2 - 4
4/11/17
ARC ARC JO19-2 2 - 4
ARC ARC JO19-2
6 - 2
11/11/17
CVC CVC Reeuwijk JO19-1 6 - 2
ROH Rohda '76 JO19-1
3 - 2
11/11/17
JOD Jodan Boys JO19-2 3 - 2
WOE Woerden JO19-1
-
11/11/17
SCH Schoonhoven JO19-1 -
FCO FC Oudewater JO19-1
6 - 0
11/11/17
ALP Alphense Boys JO19-2 6 - 0
DON sv Donk JO19-1
0 - 2
11/11/17
NIE Nieuwkoop JO19-1 0 - 2
BEF Be Fair JO19-1
8 - 2
11/11/17
GRO Groeneweg JO19-1 8 - 2

Ronde 7 (6 wedstrijden)

ALP Alphense Boys JO19-2
2 - 5
18/11/17
WOE Woerden JO19-1 2 - 5
GRO Groeneweg JO19-1
2 - 4
18/11/17
ARC ARC JO19-2 2 - 4
JOD Jodan Boys JO19-2
2 - 5
18/11/17
DON sv Donk JO19-1 2 - 5
NIE Nieuwkoop JO19-1
1 - 1
18/11/17
ROH Rohda '76 JO19-1 1 - 1
SCH Schoonhoven JO19-1
3 - 3
18/11/17
BEF Be Fair JO19-1 3 - 3
CVC CVC Reeuwijk JO19-1
0 - 2
18/11/17
FCO FC Oudewater JO19-1 0 - 2

Ronde 8 (6 wedstrijden)

ARC ARC JO19-2
3 - 3
25/11/17
BEF Be Fair JO19-1 3 - 3
ALP Alphense Boys JO19-2
4 - 1
25/11/17
NIE Nieuwkoop JO19-1 4 - 1
WOE Woerden JO19-1
5 - 0
25/11/17
CVC CVC Reeuwijk JO19-1 5 - 0
FCO FC Oudewater JO19-1
1 - 0
25/11/17
JOD Jodan Boys JO19-2 1 - 0
DON sv Donk JO19-1
1 - 4
25/11/17
SCH Schoonhoven JO19-1 1 - 4
ROH Rohda '76 JO19-1
5 - 0
25/11/17
GRO Groeneweg JO19-1 5 - 0

Ronde 9 (6 wedstrijden)

NIE Nieuwkoop JO19-1
1 - 3
2/12/17
WOE Woerden JO19-1 1 - 3
ROH Rohda '76 JO19-1
4 - 2
2/12/17
ARC ARC JO19-2 4 - 2
GRO Groeneweg JO19-1
2 - 1
2/12/17
ALP Alphense Boys JO19-2 2 - 1
SCH Schoonhoven JO19-1
4 - 0
2/12/17
FCO FC Oudewater JO19-1 4 - 0
BEF Be Fair JO19-1
9 - 2
2/12/17
DON sv Donk JO19-1 9 - 2
JOD Jodan Boys JO19-2
6 - 0
2/12/17
CVC CVC Reeuwijk JO19-1 6 - 0

Ronde (1 wedstrijden)

DON sv Donk JO19-1
2 - 9
2/12/17
BEF Be Fair JO19-1 2 - 9

Ronde 11 (6 wedstrijden)

FCO FC Oudewater JO19-1
1 - 2
9/12/17
NIE Nieuwkoop JO19-1 1 - 2
WOE Woerden JO19-1
3 - 4
9/12/17
JOD Jodan Boys JO19-2 3 - 4
ALP Alphense Boys JO19-2
2 - 5
9/12/17
BEF Be Fair JO19-1 2 - 5
CVC CVC Reeuwijk JO19-1
0 - 4
9/12/17
ROH Rohda '76 JO19-1 0 - 4
ARC ARC JO19-2
-
16/12/17
SCH Schoonhoven JO19-1 -
DON sv Donk JO19-1
6 - 1
20/12/17
GRO Groeneweg JO19-1 6 - 1

Competitie grid

Toon kleuren DON JOD NIE ROH SCH WOE GRO FCO CVC BEF ARC ALP
sv Donk JO19-1
x - 0 - 2 3 - 0 1 - 4 - 6 - 1 - 4 - 2 2 - 9 - 7 - 1
Jodan Boys JO19-2
2 - 5 x 1 - 0 - - - 4 - 1 - 6 - 0 - 3 - 4 -
Nieuwkoop JO19-1
- - x 1 - 1 - 1 - 3 1 - 4 - 2 - 0 1 - 4 - -
Rohda '76 JO19-1
- 3 - 2 - x - - 5 - 0 3 - 2 - 1 - 4 4 - 2 4 - 0
Schoonhoven JO19-1
- 6 - 0 4 - 0 2 - 3 x - - 4 - 0 - 3 - 3 - -
Woerden JO19-1
3 - 2 3 - 4 - 3 - 2 - x 3 - 1 - 5 - 0 - - -
Groeneweg JO19-1
- - - - 2 - 4 - x 0 - 4 5 - 1 - 2 - 4 2 - 1
FC Oudewater JO19-1
2 - 4 1 - 0 1 - 2 - - 1 - 1 - x - - 2 - 4 6 - 0
CVC Reeuwijk JO19-1
- - - 0 - 4 0 - 4 - - 0 - 2 x 2 - 2 - 3 - 1
Be Fair JO19-1
9 - 2 1 - 1 - - - 4 - 1 8 - 2 3 - 2 - x - -
ARC JO19-2
4 - 3 - 3 - 0 - - 6 - 2 - - 6 - 2 3 - 3 x -
Alphense Boys JO19-2
- 2 - 8 4 - 1 - 0 - 4 2 - 5 - - - 2 - 5 3 - 6 x

Club locaties

Alphense Boys JO19-2
ARC JO19-2
Be Fair JO19-1
CVC Reeuwijk JO19-1
sv Donk JO19-1
FC Oudewater JO19-1
Groeneweg JO19-1
Jodan Boys JO19-2
Nieuwkoop JO19-1
Rohda '76 JO19-1
Schoonhoven JO19-1
Woerden JO19-1
Toon alle

Goal stats

Total goals in a match
1 2x (3.1%)
2 6x (9.4%)
3 4x (6.3%)
4 11x (17.2%)
5 15x (23.4%)
6 12x (18.8%)
7 6x (9.4%)
8 3x (4.7%)
9 1x (1.6%)
10 2x (3.1%)
11 2x (3.1%)
Total goals in a match for the home team
0 6x (9.4%)
1 11x (17.2%)
2 13x (20.3%)
3 14x (21.9%)
4 9x (14.1%)
5 3x (4.7%)
6 5x (7.8%)
7 1x (1.6%)
8 1x (1.6%)
9 1x (1.6%)
Total goals in a match for the away team
0 13x (20.3%)
1 11x (17.2%)
2 15x (23.4%)
3 5x (7.8%)
4 14x (21.9%)
5 3x (4.7%)
6 1x (1.6%)
8 1x (1.6%)
9 1x (1.6%)
Minimum goals in a match
1 64x (100.0%)
2 62x (96.9%)
3 56x (87.5%)
4 52x (81.3%)
5 41x (64.1%)
6 26x (40.6%)
7 14x (21.9%)
8 8x (12.5%)
9 5x (7.8%)
10 4x (6.3%)
11 2x (3.1%)
Minimum goals in a match for the home team
1 58x (90.6%)
2 47x (73.4%)
3 34x (53.1%)
4 20x (31.3%)
5 11x (17.2%)
6 8x (12.5%)
7 3x (4.7%)
8 2x (3.1%)
9 1x (1.6%)
Minimum goals in a match for the away team
1 51x (79.7%)
2 40x (62.5%)
3 25x (39.1%)
4 20x (31.3%)
5 6x (9.4%)
6 3x (4.7%)
7 2x (3.1%)
8 2x (3.1%)
9 1x (1.6%)
Maximum goals in a match
1 2x (3.1%)
2 8x (12.5%)
3 12x (18.8%)
4 23x (35.9%)
5 38x (59.4%)
Maximum goals in a match for the home team
0 6x (9.4%)
1 17x (26.6%)
2 30x (46.9%)
3 44x (68.8%)
4 53x (82.8%)
5 56x (87.5%)
Maximum goals in a match for the away team
0 13x (20.3%)
1 24x (37.5%)
2 39x (60.9%)
3 44x (68.8%)
4 58x (90.6%)
5 61x (95.3%)